Hakkımızda

Firmamız 2007 tarihinde ESTİM (Ege Serbest Ticaret İhracat Merkezi) 500 m2 kapalı alan içerisinde Metal İşleri Bölümünde Kısıkköy, Menderes, İZMİR'de Merkez olarak kurulmuştur.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından “ Bazı Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı Tebliği” hükümlerine istinaden, 2011-1 Belge Numarası ile Türkiye de Tehlikesiz Atık Toplama-Ayırma Lisansı almaya hak kazanan ilk firmadır.

2013 yılı içerisinde yapılan yatırım faaliyetlerimiz sonucu kapasite artırımına gidilerek Torbalı/Yazıbaşı mevkiinde şube olarak ilk etapta 3,000 m2 alan ile firmamız büyüme kaydetmiştir.

2018 yılı itibariyle işlerimizi sadece Torbalı/Yazıbaşı mevkiinde yürütme kararı almış ve Ahşap Ambalaj Geri Kazanım, Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma, Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma konularında faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı ve lisanslı bir firmadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye kattığımız değerleri arttırarak; çevreyi koruyarak, ekonomik büyümeyi ve sürdürebilirliği sağlayarak sektöründe lider bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Faaliyetlerimize uygun güncel teknolojileri kullanarak sektörün, kendisinin sürekli gelişmesi ve iyileştirilmesi için çalışır. Geri kazanım hedeflerini gerçekleştirebilmek için atığı kaynağında ayırarak ve ayrılmasını sağlayarak kaynak verimliliğini sağlar. Atık yönetimi, bertarafı, geri kazanımında etkili, sürdürebilir, fark yaratan, yenilikçi çözümler sunarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Tüm müşterilerimizle iş birliği yapar, sosyal sorumluluk projeleri ile ‘çevre bilincinin’ yaygınlaşmasına katkı sağlar. İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemimiz gereği en büyük destekçimiz olan tüm çalışanlarımıza gerekli eğitimler verilir. Tüm risklere karşı çalışanlarımız güvence altına alınır.